ss501 4 ever
 
موضوعات
لینک دوستان
نویسندگان
دیگر موارد♥Girls<br><script type=

 
Actor Park Si Hoo accused of s3xual assault by a trainee

وویییییییییییی

من دیگه نمیدونم چی بگم...!!!خنثی آخه این چه وضعشه..!!! مطلبم ربطی به دابل اس نداره ولی خواستم این خبر مهمو اونایی که طرفداره شیهو هستن بدونن...!!! بدویین ادامه بفهمین چه خبره...!!!

منبع: http://ss501korean.mihanblog.com/


 یک کار آموز از Park Si Hoo به اتهام تج…اوز جنس*ی شکایت کرده…………….

 

شاکی که در خبر اون رو کارآموز A خطاب کرده ، از کار آموزکمپانی سابق Park Si Hoo هست و 22سال سن داره. اونها در آژانس با هم آشنا شدن. چند روز پیش این خانم Park Si Hoo رو به ت..جاوز جنس*ی شکایت کرده و اینطور گفته. ما با هم مشروب خورده بودیم و من هوشیاریم رو از دست داده بودم و صبح که از خواب بیدار شدم متوجه شدم که بهم تج*اوز شده.

بعد از این اتفاق و پخش این خبر Park Si Hoo یک بیانیه میده و صادقانه درباره ی این اتفاق  توضیح میده اینطور میگه” درسته که ما مست بودیم و با هم رابطه داشتیم ولی من کسی رو مجبور به رابطه نکردم . در این ماجرا چیزی وجود نداره که من بخوام بخاطرش شرمسار باشم و درستی حرف های من در تحقیقات حتما مشخص خواهد شد. لطفا صبور باشید.”

و بیانیه ی کمپانی هم به اینصورت بود” ما سر تعظیم فرود میاریم و از تمام طرفدارها که Park Si Hoo رو دوست دارن و بهش اعتماد دارن رو نگران کردیم ،عذر خواهی میکنیم. باز هم اتمینان میدیم که جای هیچ نگرانی نیست و Park Si Hoo قطعا بیگناه هست . برای اثبات این حرف Park Si Hoo در تمام مراحل تحقیقات با پلیس نهایت همکاری رو ارائه خواهد داد”

و امروز هم کمی از نتایج تحقیقات رو پلیس اعلام کرده. بر اساس بیانیه ای که پلیس ارائه داده بعد از بررسی دوربین های مدار بسته محل زندگی Park Si Hoo ، اینطور که در دوربین ها نشون داده شده خانم A به همراه Park Si Hoo     . پشت سر A از ماشین پیاده شدن و خانم A پشت سر Park Si Hooسوار آسانسر شده.
البته تحقیقات هنوز ادامه داره و Park Si Hoo هم قرار هست 24 ماه به اداره ی پلیس بره و بازجویی بشه.

و ادامه خبرش که 3 روز بعد اومد...!!!

پلیس همچنان به تحقیقات درباره ی پرونده شکایت علیهPark Si Hoo ادامه میده. آخرین خبر ها از این قرار هست که پلیس نمونه ی ادرا و موی کار آموز شاکی رو برای آزمایش………….

 

مواد مخدر به آزمایشگاه فرستاده. قبل از ادامه یخبر یک بخشی از خبر پیش رو اصلاح کنم در هنگام ترجمه چون چند خبر رو داشتم هم زمان ترجمه میکردم دو بخش رو با هم اشتباه گرفتم که روی درک همه نسبت به پرونده ممکنه تاثیر بذاره. من در خبر پیش گفتم که کار آموز به همراه Park Si Hoo وارد آسانسور محل اقامت شده ولی این بخش مال دوربین مدار بسته ی رستورانی هست که باهم بودن و نشون میده دو نفر با هم خارج میشن و کارآموز وارد سوار ماشین Park Si Hoo میشه. دوربین مدار بسته ی محل اقامت Park Si Hoo نشون میده که Park Si Hoo این کار آموز رو کول کرده و وارد آسانسور میشه.

بعد از توضیحات بالا حالا ادامه ی خبر اصلی. چون که کار آموز با پای خودش وارد ماشین Park Si Hoo شده و روی کولش از ماشین پیاده شده و به گفته ی خودش زمانی که از خواب بیدار شده متوجه شده بهش ت*جاوز شده پلیس یه این مشکوک هست که در زمان 10 دقیقه ای مسیر بین رستوران و منزل Park Si Hoo احتمال داره که Park Si Hoo به این کار آموز مواد داده باشه و مصرف مواد باعث بیهوشیش شده باشه. دلیل پلیس هم این هست که غیر ممکن هست که یک نفر با مصرف 2 بطری سوجو بیهوش بشه و یکی هم اینکه مدیر رستورانی که در ااون بودن هوشیاری شاکی رو تایید کرده. بخاطر همین دستور آزمایش مواد رو دادن. به گفته ی پلیس این آزمایش اصولا بیش از 2 هفته طول میکشه ولی بدلیل حساس بودن پرونده(از دید عمومی) به پزشک قانونی وضعیت اضطراری اعلام کردن و جواب آزمایش رو در یک هفته خواهند گرفت.
بعد از منتشر شدن این خبر مدیر Park Si Hoo هم یک بیانیه داده و اینطور گفته که” ما در تمام مراحل پرونده با پلیس همکاری های لازم رو کردیم با اینکه در مواردی هم مورد کم لطفی قرار گرفتیم. ولی عقیده داریم اینکار بهتری راه حل برای حل این مشکل هست.
Park Si Hoo 24 رم(فردا) برای بازجویی به اداره ی پلیس میره با صداقت و همکاری با پلیس حقیقت رو روشن خواهد کرد. ما بازهم بخاطر اینکه Park Si Hoo نتونسته به خوبی از زندگی خصوصیش مراقبت کنه و باعث یک همچین مشکلی شما از شما معذرت خواهی میکنیم. در همین جا اعلام میکنم در صورت هرگونه شایعه پراکنی و پیش قضاوتی در باره ی این مسئله ما ساکت نمیمونیم و از خاطیان شکایت میکنیم”

باید این رو بگم که اگر تست مواد مثبت باشه میشه گفت کار Park Si Hoo تمومه و به احتما 90% گناهکار شناخته میشه

و اما ادامه خبر که جواب تست مواد اومد...!!!

 

در ادامه تحقیقات و شایعات ماجرایی که برای Park Si Hoo افتاده و جواب آزمایش اعتیاد هم آمده حالا دوست کار آموز ‘A’ که در مقاله با نام خانم ‘B’ معرفی شده و خودش رو دوست صمیمی کار آموز شاکی اعلام کرده دیروز با رسانه ی Sunday Seoul یک مصاحبه ی اختصاصی داشته و در این رابطه اینطور گفتهدوست این کار آموز که ادعا کرده که در اون شب تنها این کار آموز بوده که مشروب خورده و Park Si Hoo اون رو همراهی نکرده بوده . دوستش تنها یک بطری سوجو خورده بوده و امکان نداشته با یک بطری سوجو مست بشه.و حرفش رو اینطورادامه داده که باید در مشروب دوستش مواد بوده باشه که اینطور اون رو گیج کرده. ‘B’ گفته که کار آموز ‘A’ اون شب به والدینش مسیج داده و گفته که خیلی زود به خونه بر میگرده ولی در ماشین Park Si Hoo هوشیاریش رو از دست میده.

 

خانم ‘B’ در باره ی صبح اتفاق اینطور گفته که وقتی خانم ‘A’ چشم هاش رو بازکرده دیده که Park Si Hoo ک..ندوم داشته و وقتی به تن خودش رو لمس کرده فهمیده که ه*ت هست. که این بخش از حرفهاش با گزارشی که کار آموز ‘A’ پر کرده بوده تضاد زیادی داره. بعد هم اینطور گفته که Park Si Hoo وقتی میخواسته از آپارتمان خارج بشه از ماسک استفاده کرده که این نشون دهنده ی اینه که برای اینکار برنامه ریزی کرده بوده.

 

حالا بشونیم بیانیه ای رو که وکلای Park Si Hoo که جدیدا هم باهاش قراداد بستن تا در این پرنده ازش دفاع کنن، در جواب حرف های این خانم منتشر کرده، ” همین طور که میدونید Park Si Hoo تحمل الکش خیلی پایین هست ولی در اون شب Park Si Hoo در طول 3 ساعت حدود 10 شات سوجو خورده بوده و این ادعاکه خوش مشروب نخورده دروغ هست” وکلا ماسک گذاشتن Park Si Hoo رو تایید کردن و گفتن که اون همیشه برای اینکه شناخته نشه از ماسک استفاده میکنه و این رو میشه به راحتی با بررسی فیلم های دوربین مداربسته ثابت کرد و استفاده از ماسک دلیلی برای با برنامه بودن این اتفاق نیست.

 

وکلای Park Si Hoo اینطور ادامه دادن ” این خانم ادعا کردن که به مدت 13 ساعت هوشیاریشون رو از دست داده ولی در طی تحقیقات اینطور به نظر میرسه که ایشون حتی جزئی ترین اتفاقاتشون رو با Park Si Hoo به خاطر میارن حتی چیزهایی رو که در شرایط عادی آدم به خاطر نمیاره.”
در آخر هم گفتن که بهش مشکوک هستن و طبق برخورد هایی که باهاش داشتن کار آموز رو یک فرد حیله گر خطاب کردن

 

این رو هم گفتن که خانم کار آموز خیلی بعد از Park Si Hoo در حدود ساعت 2 بعد از ظهر از خونه ی Park Si Hoo بیرون اومده و حالش هم کاملا خوب بوده که میتونن این حرف رو با توجه به فیلم دوربین های مدار بسته ثابت کنن

 

حالا بریم سراغ خبر های مربوط به پرونده. با اینکه هنوز بیانیه ی رسمی منتشر نشده ولی اینطور که معلوم هست اوضاع داره به نفع Park Si Hoo پیش میره. بر طبق گزارش پزشک قانونی هیچ گونه موادی در نمونه ها خون و ادرار کار آموز شاکی یافت نشده. بر طبق گزارش پزشک قانونی هیچ نوع مواد مخدر و هیچ گونه نشانه ای از ت..اوز وجود نداره و تمامی آزمایشات منفی هستن

 

ولی این جواب به معنی از بین رفتن احتمال مصرف مواد نباشه . به گفته کارشناس پزشک قانونی اثرات مواد مخدر تنها 24 ساعت در بدن باقی میمونه و بعد از 24 ساعت توسط بدن به طور کامل دفع میشه و با توجه به اینکه این آزمایش در زمانی بیش از 24 ساعت گرفته شده احتمال این هست که اثرات مواد توسط بدن فرد کامل دفع شده باشه.

 

به نظر من اگر ت..اوزی در کار هست Park Si Hoo باید مجازات بشه و اگر حق با دختره باشه و نتونه ثابت کنه واقعا دلم براش خواهد سوخت. البته احتمال دروغ بودن این ماجرا هم هست چون حرف های زد نقیض زیادی هم زده .قضاوت سخته باید منتظر آخرش باشیم

دوست داران شیهو منتظر ادامه خبر باشن...!!! هر وقت آجی سمر ادامشو گذاشت واستون میذارمش...!!! داره دیوونم میکنههههههههههبرچسب‌ها: news, korea
نویسنده : hjkhy(masoume)
تاریخ : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳٩۱
نظرات
 
درباره ما
the future belongs to those who believe in the beauty of their dream ************************************ آینده از آن کسانی است که به زیبایی رویاهایشان اعتقاد دارند. سلام اسم من معصومه است تو این وبلاگ مطالبی از دابل اس میزارم سعی میکنم مطالب جدیدو حتما بزارم امیدوارم اوقات خوشی را در این وبلاگ بگذرونین. با تشکر hello my name is masoume.I upload about ss501 in this weblog. I try that take new upload. be happy in this web. thanks....^^

hjkhy(masoume)
صفحات
آرشیو مطالب